widok z jadalni na luksusowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Lublin

Apartament do sprzedaży Lublin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lublinie (lubelskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 048 zł/m2 oraz funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na czwartym piętrze, najlepiej w budynku czterokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaż zapewnia wysoki poziom życia. Cena – 466 tys. złotych. Funkcjonalny metraż 57,9 m2, ekspozycja okien na wszystkie strony świata oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Budynek pochodzi z 1986 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż z wydzieloną księgą wieczystą. Dużym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest na pewno doskonałą lokalizacja blisko wyższych uczelni, Starego Miasta oraz lubianego ogrodu. W pobliżu mieszczą się szkoły, przedszkola, sklepy, supermarkety, targ warzywny, plac zabaw.

Całe wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż jest po generalnym remoncie, kiedy to m.in.
– wymieniono instalację elektryczną
– wymieniono instalację gazową
– wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną
– położono gładzie na ścianach
– położono tapety.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonały również jako zakup inwestycyjny. Z okien rozpościera się imponujący widok na piękny, zielony skwer. Warto podkreślić, że wszystkie pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wyróżniają się dużym nasłonecznieniem, przestronnością i jasnością. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z zawartym w cenie wyposażeniem oraz umeblowaniem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz komórką lokatorską o powierzchni ok. 3 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + salon + balkon + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia + jadalnia.

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami drogą mejlową: d.tupaj@wgn.pl. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-260)

Kontakt:
e-mail: d.tupaj@wgn.pl