wytworne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Lublin

Apartament do sprzedaży Lublin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Lublinie (lubelskie). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 11 644 zł/mkw.,a także położeniem na bezpiecznym ósmym piętrze w czternastokondygnacyjnym wieżowcu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym / pierwotnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku północny wschód gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 73 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 850 tys. złotych. Rodziny posiadające samochód mają możliwość zakupu wygodnego miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 35 tys. zł.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Warto nadmienić, że luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa dzięki zainstalowanemu w budynku monitoringowi. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera wykończenia i częściowe umeblowanie ze sprzętem AGD.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją ciekawą aranżacją będąca połączeniem funkcjonalności i wyczucia smaku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje również zapierającym dech w piersiach widokiem na Stare Miasto. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowanym tym, którzy cenią jakość i styl.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również ogromnym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo późniejszej odsprzedaży z dużym zyskiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: balkon + przedpokój + łazienka z wc + 2 sypialnie + aneks kuchenny + salon.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-302)

Kontakt:
e-mail: t.pastuszak@wgn.pl