fragment eleganckie wnętrza w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Lublin

Apartament do sprzedaży Lublin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lublinie (lubelskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 209 tys. złotych a także wygodna powierzchnia 27 mkw. w dwukondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód, okazały parter oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 7 741 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją znakomitą lokalizacją blisko centrum. Miłośnicy aktywnego wypoczynku docenią pobliskie centrum rekreacji sportowej.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + łazienka z wc + salon/sypialnia + kuchnia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony w stylu miejskim o eleganckim i ciekawym designie. Wnętrze niezwykle słoneczne, jasne i widne. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód od razu docenią prywatny parking na podwórku.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do singla lub pary bądź jako korzystna propozycja zakupu inwestycyjnego z myślą o dochodowym wynajmie albo/i odsprzedaży ze znacznym zyskiem. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-306)

Kontakt:
e-mail: t.pastuszak@wgn.pl