urządzone w klasycznym stylu wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Lublin

Apartament do sprzedaży Lublin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lublinie (lubelskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 729 000 złotych. Powierzchnia 115,82 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 6 294 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzy 5 pokoi. II piętro w 2-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Rok budowy – 2010. Ekspozycja okien w kierunku południowy zachód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości kupującego. Ekskluzywny apartament na sprzedaż łącznie z całkowitym umeblowaniem:
POZIOM 1:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– 4 pokoje
– aneks kuchenny
– przedpokój
– pomieszczenie gospodarcze
– łazienka
POZIOM 2:
– hol
– łazienka
– taras

Mocnym atutem luksusowego apartamentu na sprzedaż jest doskonała lokalizacja w spokojnej okolicy oraz otoczeniu prestiżowej zabudowy. Nieopodal znajdują się sklepy, markety, punkty usługowo-handlowe itp. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu luksusowego apartamentu. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-44)

Kontakt:
tel. +48 505 088 248
e-mail: k.lawnik@wgn.pl