efektowne oświetlenie salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Malbork

Apartament do sprzedaży Malbork

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Malborku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 4 984 zł/mkw., a także położeniem na bezpiecznym IV piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 57,99 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 289 000 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może imponującą lokalizacją blisko centrum, w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych, placówek edukacyjnych etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany osobom, które szukają funkcjonalnego rozkładu, estetycznej aranżacji oraz dużej przestrzeni dla rodziny. Luksusowy apartament na sprzedaż po częściowym remoncie, kiedy to między innymi wymieniono:
– instalację elektryczną
– instalację hydrauliczną
– położono gładź na ścianach w pokojach
– położono panele
– wytapetowano ściany.
Osoby zmotoryzowane zwrócą z pewnością uwagę na liczne miejsca parkingowe dla mieszkańców. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy.

W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną. Dzięki współpracy z 23 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5052)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl