nowocześnie zaprojektowany pokój gościnny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Mazury

Apartament do sprzedaży Mazury

Ekskluzywny apartament do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południe – wschód – zachód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o 1 kondygnacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 3 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, IV piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 310 000 złotych (5 000 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 62 m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– balkon.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle słoneczne, eleganckie, komfortowe i prestiżowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużym potencjale aranżacyjnym.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w znakomitej lokalizacji, nieopodal szkoły, przedszkola, żłobka, przychodni lekarskiej, szpitala, sklepów, obiektów sportowych etc. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży tego ekskluzywnego apartamentu, kontaktu z pośrednikiem oraz zakupu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1041)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl