elegancki salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Mazury

Apartament do sprzedaży Mazury

Luksusowy apartament na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien na cztery strony świata. Budynek planowany do oddania w 2022 roku o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 315 350 złotych (5 300 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 59,5 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może słonecznym, przestronnym i ustawnym wnętrzem, na dodatek niebywale eleganckim, wytwornym, z nowoczesnym designem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje też elitarną lokalizacją na terenie znanej i poszukiwanej inwestycji deweloperskiej.  Osoby posiadające samochód docenią aż 38 miejsc postojowych w garażu podziemnym + naziemne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (079-2439)

Kontakt:
e-mail: skowronska@wgn.pl