elitarne osiedle apartamentowców, na którym znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament Mazury

Apartament do sprzedaży Mazury

Ekskluzywny apartament do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5,3 tys. zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Planowany termin oddania do użytku budynku to 2022 rok. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu wynosi 58,6 m2. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na wszystkie, cztery strony świata, adekwatną do zastanego luksusu cenę 310 580 zł oraz położenie na trzecim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje nobilitująca lokalizacją na terenie znanej i poszukiwanej inwestycji deweloperskiej. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią aż 38 miejsc postojowych w garażu podziemnym plus naziemne miejsca parkingowe przed budynkiem. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może słonecznym, przestronnym i ustawnym wnętrzem, na dodatek niebywale eleganckim, wytwornym, z nowoczesnym designem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (079-2439)

Kontakt:
e-mail: skowronska@wgn.pl