zaprojektowane w nowoczesnym stylu wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Mazury

Apartament do sprzedaży Mazury

Ekskluzywny apartament do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia 4oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności nakładów finansowych. Cena – 525 000 złotych. Powierzchnia 124 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 4 234 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 4 pokoi i usytuowany jest na III piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku. Wystawa okien w kierunkach północ, południe i zachód. Rynek wtórny. Budynek wybudowany w 1998 roku.

Kolejną zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaży jest również jego znakomita lokalizacja w otulinie zieleni, w cichej i spokojnej okolicy. Nieopodal znajdują się szkoły, sklepy, lokale usługowe, kościół. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie:
POZIOM I: salon + gabinet + garderoba + jadalnia + loggia + łazienka + przedpokój + kuchnia
POZIOM II: sypialnia + łazienka.

Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł kapitalny remont, kiedy to wymieniono całkowicie instalacje elektryczną i sanitarną, położono nowe tynki, wylewki itp. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica. Luksusowy apartament do sprzedaży z możliwością pozostawienia umeblowania bądź ich usunięcia. Wnętrze niezwykle klimatyczne, co zawdzięcza między innymi wykonanemu przez znanych artystów wyposażeniu (np. belki pochodzące z ponad stuletniego domu). Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (102-3089)

Kontakt:
tel. +48 89 527 38 33
tel. +48 886 421 609