wytworny salon z jadalnią w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 590 tys. złotych. Powierzchnia 57,8 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 10 208 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i usytuowany jest na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnego budynku. Wystawa okien w kierunku północ, południe, zachód. Rynek wtórny. Budynek wybudowany w 2005 roku.

Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje możliwość zakupu stanowiska w hali garażowej pod budynkiem. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: łazienka z wc + salon + 2 sypialnie + aneks kuchenny + balkon. Dużą zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest na pewno również jego doskonała lokalizacja przy głównym deptaku jednej z najpopularniejszych miejscowości nad polskim wybrzeżem. Niebywałe wrażenie robi także sam budynek z atrium wewnętrznym, przeszkloną windą i dużym świetlikiem.

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich weryfikację. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-781)

Kontakt:
tel. +48 608 621 626