luksusowe wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 386 912 złotych. Powierzchnia 34,24 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 11 300 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i usytuowany jest na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek do oddania w 2020 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany klientom chcącym posiadać własne miejsce do wypoczynku nad morzem, ale również tym, którzy pragną potraktować to jako inwestycja pod wynajem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia „pod klucz”. Długą listę zalet luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka prestiżowa lokalizacja na terenie zamkniętego osiedla położonego 450 metrów od plaży, blisko lasu. Wokół cisza i spokój. Lokalizacja powinna przypaść do gustu również miłośnikom aktywnego wypoczynku, gdyż gwarantuje znakomite warunki do sportów wodnych, wędkowania oraz wycieczek pieszych i rowerowych. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10857)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl
tel. +48 575 980 270

x (x)