eleganckie wnętrze luksusowego salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2015 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 7 875 zł/mkw. oraz położeniem na bezpiecznym II piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 2 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku pierwotnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 69,16 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 544 635 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowano do niezwykle prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– pokój dzienny
– sypialnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony w standardzie „pod klucz”. Ogromne wrażenie robią w jego wnętrzu przeszklenia oraz taras. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w kompleksie ekskluzywnych apartamentowców, w znakomitej lokalizacji, w sercu lasu, pomiędzy Morzem Bałtyckim a jeziorem. Domownicy będą mogli korzystać z:
– 2 basenów
– jacuzzi
– centrum fitness
– SPA & Wellness
– suchej sauny z koloroterapią
– sauny fińskiej
– łaźni parowej
– groty śnieżnej
– groty solnej
– łaźni tureckiej
– gabinetów masażu
– gabinetów kosmetycznych
– kliniki medycyny estetycznej
– kliniki medycyny przeciwstarzeniowej
– kliniki chirurgii plastycznej.

Niniejsza propozycja sprzedaży ekskluzywnego apartamentu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-66)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl