prestiżowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż typu studio, kawalerka olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Budynek o dwunastu kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Ósme piętro. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 390 tys. złotych (13 884 zł/m2) oraz adekwatną do kawalerki powierzchnię 28,09 m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim, dzięki czemu przyszli właściciele będą mogli wykończyć go zgodnie ze swoim gustem i potrzebami. Doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej popularnych miejscowości polskiego wybrzeża, raptem czterdzieści metrów od plaży i przepięknej, tętniącej życiem promenady to kolejne zalety tego luksusowego apartamentu na sprzedaż, czyniąc z niego doskonałą propozycję pod zakup inwestycyjny. W perspektywie czasowej luksusowe apartamenty nad morzem znacznie zyskują na wartości i gwarantują obłożenie przez cały rok. Zainwestuj i zarabiaj nad polskim morzem.

Zdjęcia przedstawiają przykładowa wizualizację wnętrza ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz rzut z wizualizacją inwestycji. Serdecznie zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11193)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl