nowoczesny design wnętrza ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży nad morzem (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym klientom, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 345 000 złotych, 3 pokoje oraz położenie na II piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 49 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 7 041 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 1970 roku. Ekspozycja okien na południowy zachód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży po generalnym remoncie, pachnie nowością. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– przedpokój
– łazienka
– balkon.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w tym luksusowym apartamencie na sprzedaż są umeblowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt AGD.

Unikatowa lokalizacja zaledwie kilka minut spacerem od molo i plaży, nieopodal wielu sklepów i restauracji to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.  (008-586)

Kontakt:
e-mail: pawel.szydlowski@wgn.pl