komfortowy pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2019 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 16 680 zł/mkw. a także położeniem na wygodnym parterze, w pięciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku pierwotnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku północ – południe – zachód gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 73,74 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 1,23 mln złotych.

Podana cena jest kwotą brutto w tym VAT 8% bez miejsca postojowego i komórki lokatorskiej. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z miejscem postojowym i komórką lokatorską w hali garażowej kosztuje 1 290 000 zł.

Luksusowy apartament zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim przepięknym ogrodem. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno przynależne miejsce postojowe w hali garażowej. Praktycznym rozwiązaniem dla wszystkich jest natomiast komórka lokatorska. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 2 tarasy + przedpokój + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + jadalnia + salon.

Luksusowy apartament znajduje się w nowocześnie zaprojektowanym apartamentowcu z wewnętrznym atrium. Dzięki zastosowaniu dużych powierzchni szklanych odnosi się wrażenie bezpośredniego kontaktu z otaczającą przyrodą. Okolica uchodzi za wyjątkowo prestiżową i kameralną. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się 10 m od plaży, przy samej promenadzie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-796)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl