przestronne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Cena – 470 tys. złotych. Budynek wybudowany w 2019 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z dwóch pokoi i usytuowany jest w dwukondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Rynek pierwotny. Powierzchnia 47,44 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 9 907 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym ogrodem. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że przyszły właściciel zwolniony zostanie z konieczności zapłaty 2% podatku PCC. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje parking na 24 samochody (cena miejsca (nieobowiązkowo) 13 500 zł netto). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: kuchnia + przedpokój + łazienka + sypialnia + salon.

Luksusowy apartament zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Osiedle posiada monitoring, a do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy basen. Nie bez znaczenia jest także znakomita lokalizacja raptem kilka minut spacerem od morza. W pobliżu mieszczą się:
– 3 rezerwaty przyrody
– jedna z najpiękniejszych tras spacerowo-rowerowych
– urokliwie położone kąpielisko
– klifowe wybrzeże
– liczne zabytki.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są umeblowane i wyposażone (w cenie). Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy zakupie luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11148)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl