fragment salonu i aneksu kuchennego w luksusowym apartamencie na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północny – zachód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek planowany do oddania w czwartym kwartale 2020 roku o czterech kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny układ trzech pokoi. Budynek z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 256 608 złotych (4800 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 53,46 m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się pod inwestycję. Wszystkie pokoje i pomieszczenia pozostawione do własnej aranżacji przyszłych właścicieli zgodnie z ich potrzebami i gustem (standard deweloperski). Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno możliwość nabycia miejsca postojowego.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: balkon + salon + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka + 2 pokoje. Długa listę zalet zamyka elitarna lokalizacja na terenie słynnej inwestycji deweloperskiej. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do ludzi kreatywnych, poszukujących „work-life balance”, ceniących jakość i wygodę na wzór skandynawskiego stylu życia. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest zaawansowany system monitoringu z kamerami.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów na spotkanie. Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9183)

Kontakt:
e-mail: m.switala@wgn.pl