wizualizacja ukazująca nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż to na pewno najwyższy standard, atrakcyjna cena 197 280 złotych oraz duża powierzchnia 43,84 m2 w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2020 roku. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim, wygodny parter, a także konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 500 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom duże poczucie bezpieczeństwa (monitoringu z kamerami). Duża zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest możliwość darmowego skorzystania z porad architekta wnętrz. Na osoby zmotoryzowane czekają liczne miejsca parkingowe. Rowerzystów zainteresuje z kolei bogata infrastruktura rowerowa. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na doskonale zaaranżowanym osiedlu z dużą ilością zieleni.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
pokój + balkon + łazienka + pokój dzienny + aneks kuchenny + przedpokój. Ekskluzywny apartament adresowany do osób kreatywnych, poszukujących „work-life balance” a także ceniących wysoką jakość. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonały również jako zakup inwestycyjny.

Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego luksusowego apartamentu, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN a także posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9190)

Kontakt:
e-mail: a.kaczmarek@wgn.pl