stylowo wykończony salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 436 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1986. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 64,2 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północ – południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 349 tys. zł oraz położenie na trzecim piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z 2 piwnicami. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoją znakomitą lokalizacją oraz ciekawą aranżacją oświetlenia. W pomieszczeniach zamontowane są podwieszane sufity. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. dba o to nowoczesna klimatyzacja. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszą pobliskie miejsca parkingowe. Cena ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż obejmuje meble i sprzęty w zabudowie. Natomiast meble ruchome pozostają kwestią do ustalenia z właścicielami.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + loggia + przedpokój + wc + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny. Oferujemy kompleksową i bezpłatną pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. Zapraszamy. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5458)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl