przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 339 000 zł (5 390 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1990 roku o 11 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 62,89 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. X piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim komfortowym, estetycznie zaaranżowanym i funkcjonalnie rozplanowanym wnętrzem:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon/loggia.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenia piwniczne. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie zostały odremontowane kilka lat temu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje umeblowanie i wyposażenie. Rodziny posiadające samochód uciszą na pewno liczne miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca ponadto swoją atrakcyjną lokalizacją w pobliżu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepów, szkół, placów zabaw, przedszkoli, żłobków, galerii handlowych etc. Wszędzie blisko. Bardzo dobra komunikacja z resztą miasta. Bezpieczne i spokojne sąsiedztwo.

Oferujemy kompleksową i bezpłatną pomoc w wyborze kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu. Oglądanie po wcześniejszym umówieniu z agentem biura WGN. Zapraszamy. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5460)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl