nowoczesne oświetlenie kuchni w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 2 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 206 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2009. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 34 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 245 000 zł oraz położenie na I piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym, a także przynależnym miejscem parkingowym na ogrodzonym terenie. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją w centrum miasta. W otoczeniu parki, szkoły, przychodnie zdrowia, urzędy i liczne sklepy. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– garderoba
– korytarz
– loggia.
Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu obejmuje wyposażenie łazienki, kuchni i zabudową. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią wiele miejsc parkingowych.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4709)

Kontakt:
e-mail: piotrkow@wgn.pl