przestronne i nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Poznań

Apartament do sprzedaży Poznań

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Powierzchnia 74,2 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 6 334 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z 3 pokoi i usytuowany jest na III piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku. Budynek wzniesiony w 1985 roku. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunku północ – południe. Cena – 470 000 złotych. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków.

Luksusowy apartament na sprzedaż o niebywale przestronnym wnętrzu zaprojektowanym w nowoczesnym stylu. Dużą zaletą jest także jego atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy pełnej zieleni, licznych sklepów, marketów oraz punktów usługowo-handlowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla rodzin z uczącymi się dziećmi, ceniącej ciszę, bezpieczeństwo najbliższych, komfort oraz szybki dojazd do każdej części miasta.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– jadalnia
– balkon
– sypialnia
– pokój dla dziecka
– łazienka
– przedpokój.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt drogą mejlową. Numer licencji agenta prowadzącego ofertę – 24516. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-201)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl