3 ujęcia nowoczesnego wnętrza luksusowego apartamentu na sprzedaż Poznań

Apartament do sprzedaży Poznań

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z pięciu pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 626 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1939. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 131 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 999 tys. zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoim ogromnym potencjałem komercyjnym, elitarną lokalizacją oraz nobilitującym sąsiedztwem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży uchodzi za prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Trudno wyobrazić sobie lepszą lokalizację pod wynajem komercyjny. Rentowność szacuje się na poziomie 9–10% przy wynajmie długoterminowym lub ok. 21–25% przy wynajmie krótkoterminowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostało odremontowane. Rozkład pokoi a także pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: aneks kuchenny + 4 sypialnie + pokój dzienny + 3 łazienki + hol.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla firm jako luksusowy apartament dla delegowanych pracowników, pokoje hotelowe itp. Zapraszamy inwestorów i wszystkich zainteresowanych nabyciem tego ekskluzywnego apartamentu do kontaktu, obejrzenia i sprawdzenia powyższej oferty. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (023-442)

Kontakt:
e-mail: poznan2@wgn.pl