po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowym apartamencie na sprzedaż Poznań

Apartament do sprzedaży Poznań

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie) kawalerka / studio, 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 457 000 złotych a także położenie na trzecim piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 53, 4 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 8 558 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w siedmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2001 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim ogromnym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny / sypialnia + korytarz.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoją prestiżową lokalizacją na terenie monitorowanego i chronionego osiedla. W pobliżu znajdziemy:
– park
– Centrum Biznesu
– Handlu i Sztuki
– Teatr Muzyczny
– Akademię Ekonomiczną
– biurowce
– Międzynarodowe Targi Poznańskie
– Stary Rynek.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (023-443)

Kontakt:
e-mail: poznan2@wgn.pl