komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Poznań

Apartament do sprzedaży Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na pierwszym piętrze w sześciokondygnacyjnym budynku. Budynek oddany do użytku w 2009 roku. Rynek wtórny. Powierzchnia 60 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 10 083 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 605 000 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż z wydzieloną księgą wieczystą.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– sypialnia
– hall
– łazienka
– kuchnia
– balkon
– korytarz.

Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu są zapierające dech w piersiach widoki z okna. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej.  Długa listę zalet zamyka doskonała lokalizacja w pobliżu licznych sklepów, liceów, szkół, gabinetów lekarskich, restauracji, szpitala, placu zabaw, parku, stacji paliw itp.

Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-116)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl