komfortowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Sieradz

Apartament do sprzedaży Sieradz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Sieradzu (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 4 911 zł/mkw. a także położeniem na komfortowym parterze w jednokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 44,8 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 220 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może doskonałą lokalizacją w historycznej lokalizacji z bezpośrednim dostępem do licznych punktów handlowo-usługowych. Warto podkreślić, że wokół roztaczają się przepiękne tereny rekreacyjne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety). Do dyspozycji nowych właścicieli pozostaje również praktyczne pomieszczenie gospodarcze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras + przedpokój + łazienka z wc + część sypialniana + pokój + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z ujętymi w cenę meblami i sprzętem widocznym na zdjęciach. Luksusowy apartament na sprzedaż całkowicie wyposażony. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji kupna/sprzedaży tego ekskluzywnego apartamentu. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011).

Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin luksusowego apartamentu i informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja, o której mowa w art. 71 KC.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (111-2420)

Kontakt:
e-mail: katarzyna.gwizdala@wgn.sieradz.pl