komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Sieradz

Apartament do sprzedaży Sieradz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Sieradzu (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 228 000 złotych, 2 pokoje a także położenie na III piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 46,7 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 882 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na północ – południe.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– balkon typu loggia
– pokój
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w centrum. Na wyciągnięcie ręki szereg placówek oświatowych i medycznych, punktów handlowo-usługowych i restauracyjnych. Niedaleko stąd jest Rynek i Stare Miasto. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji. Zadowolony klient jest gwarancją sukcesu naszego zespołu. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011). Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis luksusowego apartamentu na sprzedaż zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin, a także informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (111-2433)

Kontakt:
e-mail: katarzyna.gwizdala@wgn.sieradz.pl