funkcjonalny projekt kuchni w luksusowym apartamencie na sprzedaż Słupsk

Apartament do sprzedaży Słupsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Słupsku (pomorskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 426 zł/m2 oraz funkcjonalnym rozkładem 2 pokoi. Między innymi dzięki temu luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na I piętrze, najlepiej w budynku 4-kondygnacyjnym. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaż zapewnia wysoki poziom życia. Cena – 349 000 złotych. Funkcjonalny metraż 47 m2, korzystna ekspozycja okien na południe oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Budynek pochodzi z 2018 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim umeblowanym w najwyższym standardzie wnętrzem oraz przepięknym tarasem. Duża zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest także jego prestiżowa lokalizacja na ekskluzywnym, nowoczesnym osiedlu z pełną infrastrukturą blisko centrum.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– aneks kuchenny
– loggia
– taras
– sypialnia
– łazienka
– korytarz.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z widocznymi na zdjęciu wyposażeniem.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Na osoby zmotoryzowane czekają liczne miejsca parkingowe przy budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany osobom szukającym komfortu, przestrzeni, prestiżu oraz bliskości centrum. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-14496)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl