nowoczesny salon z jadalnią w luksusowym apartamencie na sprzedaż Sopot

Apartament do sprzedaży Sopot

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Sopocie (pomorskie). Cena – 1,1 mln złotych. Budynek wybudowany w 2012 roku. Wystawa okien w kierunku południe – wschód – zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na parterze w 4-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Rynek wtórny. Powierzchnia 69 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 15 942 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim przepięknym ogrodem. Niezwykle praktyczne są aż dwa miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa całodobowy monitoring. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na zamkniętym osiedlu.

Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż położony jest w elitarnej okolicy. Do długiej listy zalet warto jeszcze dopisać funkcjonalny rozkład pomieszczeń: salon + taras + jadalnia + łazienka + sypialnia + kuchnia + biuro / pokój dziecięcy / biblioteka / garderoba / pokój gościnny.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-347)

Kontakt:
e-mail: m.pietraszewska@wgn.pl