elegancki salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Starogard Gdański

Apartament do sprzedaży Starogard Gdański

Luksusowy apartament na sprzedaż w Starogardzie Gdańskim (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe – północ – wschód – zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 439 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 58,42 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 515 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia nowym domownikom poczucie komfortu i bezpieczeństwa, o co dbają m.in. antywłamaniowe i ognioodporne drzwi wejściowe. Właściciele aut mają możliwość zakupu prywatnego miejsca postojowego naziemnego (dodatkowo płatne 10 tys. zł). Wszyscy natomiast ucieszą się z praktycznej komórki lokatorskiej (dodatkowo płatne 8 000 zł).

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + pokój dzienny + balkon + kuchnia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje stylowym wnętrzem zaprojektowanym przez projektantkę. Warto dodać, że wnętrze jest wyjątkowo słoneczne i komfortowe. Dominuje tu nowoczesny design. Zapraszamy serdecznie na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (199-177)

Kontakt:
e-mail: starogard@wgn.pl