prestiżowe wnętrze salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Suwałki

Apartament do sprzedaży Suwałki

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Suwałkach (podlaskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2010 roku o czterech kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 590 tysięcy złotych (6 358 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 92,8 m2.

Długą listę zalet luksusowego apartamentu na sprzedaż otwiera doskonała lokalizacja w otoczeniu zieleni i bliskości rozwiniętej infrastruktury (szkoły, przedszkola, place zabaw, sklepy). Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy duży parking przed blokiem oraz możliwość nabycia miejsca garażowego. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zaaranżowane z wyczuciem dobrego gustu i smaku (punktowe oświetlenie, podwieszane sufity, żyrandole, kinkiety).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
na PIERWSZYM POZIOMIE: łazienka + salon + hall + sypialnia + aneks kuchenny
na DRUGIM POZIOMIE: łazienka + otwarta przestrzeń do wykorzystania wg własnych potrzeb + strefa dzienno-rekreacyjna + sypialnia.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaprojektowane w klasycznym stylu z uwzględnieniem wyposażenia i umeblowania.

Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-895)

Kontakt:
e-mail: jrydzewska@wgn.pl