dominująca kolorystka salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Suwałki

Apartament do sprzedaży Suwałki

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Suwałkach (podlaskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 312 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem dwóch pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na trzecim piętrze, najlepiej w budynku czterokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 325 tys. złotych. Wygodny metraż 51,49 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na zachód a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2016 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją malowniczą, bo otoczoną zielenią lokalizacją. W pobliżu rozwinięta infrastruktura w postaci szkół. przedszkoli, placów zabaw. Właściciele aut docenią duży parking i wjazd na osiedle przez zamykaną bramę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba między innymi rozprowadzona klimatyzacja. Niesamowicie efektownie prezentuje się z pewnością zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami oświetlenie i podwieszane sufity.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: aneks kuchenny + hall + wc + salon + sypialnia + łazienka. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż zaprojektowane zostały w spójnym, klasycznym designie z wyczuciem dobrego gustu.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany parom, które cenią prestiż, elegancję, elegancja, a także komfort.

Gwarancja spokojnej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-922)

Kontakt:
e-mail: suwalki@wgn.pl