stylowo zaaranżowane wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Suwałki

Apartament do sprzedaży Suwałki

Luksusowy apartament na sprzedaż w Suwałkach (podlaskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 350 000 złotych. Powierzchnia 57,73 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 6 063 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. I piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 2008 roku. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się dla 3-/4-osobowej rodziny. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 2 sypialnie
– kuchnia
– salon
– łazienka
– przedpokój
– balkon.
Komfort użytkowania ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Właściciel zgodził się zostawić przyszłym właścicielom kuchnię oraz szafy w zabudowie. Warto zaznaczyć, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest instalacja alarmowa oraz solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Długą listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zamyka znakomita lokalizacja na osiedlu, wśród zieleni. W pobliżu mieszczą się:
– szkoła
– przedszkole
– zaplecze handlowo- usługowe
– duży parking.

Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega negocjacji. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-887)

Kontakt:
e-mail: abutkiewicz@wgn.pl