po lewej salon, po prawej taras przy ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Cena – 236 220 złotych. Budynek planowany do oddania w 2020 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z dwóch pokoi i usytuowany jest na czwartym piętrze w ośmiokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Rynek pierwotny. Powierzchnia 38,1 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 6 200 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim potencjałem, dzięki czemu perfekcyjnie nadaje się na inwestycję, jak i lokatę kapitału. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z możliwością wykończenia go „pod klucz”. Warto podkreślić, że luksusowy apartament obecnie jest zaaranżowany w formie studia z 1 pokojem. Duże wrażenie robi na pewno przynależny, ładny balkon.

Na osobną uwagę zasługuje elitarna lokalizacja na terenie prestiżowej inwestycji z zielonymi ogrodami, terenami rekreacyjnymi, basenem, centrum handlowo-usługowym oraz kawiarnią. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Przy zakupie tego luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10639)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl