zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowy wschód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2019  roku o pięciu kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, czwartym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 685 tys. złotych (8 832 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 77,56 m2.

Długą listę zalet ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży otwiera doskonała lokalizacja w pobliżu kompletnej infrastruktury, a także ciekawa aranżacja wnętrza w stylu loftowym. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy miejsce postojowe w garażowcu pod budynkiem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: przedpokój + 2 sypialnie + łazienka + 2 garderoby + patio + aneks kuchenny + salon. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Skupujemy ekskluzywne apartamenty za gotówkę. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1028)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl