designerskie wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Budynek z 2019 roku o pięciu kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, czwartym piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 240 tys. złotych (5 481 zł/m2) oraz komfortową powierzchnię 43,79 m2. Nowy właściciel nie musi płacić podatku PCC.

Luksusowy apartament na sprzedaż jest adaptacją poddasza. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podzielono na korytarz + salon + łazienkę + aneks kuchenny + sypialnię. Wszystkie pomieszczenia są gruntownie wyremontowane (np. nowe instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne oraz gazowe). Ogrzewanie oraz ciepła woda są z pieca gazowego. Długą listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka prestiżowa lokalizacja w centrum miasta. Gorąco polecam i zapraszam prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Przy zakupie tego luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11352)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl