zabudowana kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom najwyższy poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 5 091 zł/m2, najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 111,76  m2 oraz adekwatną do standardu cenę 569 000 zł. Ponadto luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją 3 pokoi, a także lokalizacją na IV piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1940 roku. Rynek wtórny. Ekspozycja okien w kierunku południe – wschód – zachód. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany najbardziej wymagającym kupującym.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niebywale przestronne, komfortowe, słoneczne oraz prestiżowe. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– jadalnia
– 2 łazienki
– 2 przedpokoje.

Dużą zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż również atrakcyjna lokalizacja w spokojnej i cichej lokalizacji centrum miasta. W pobliżu znajduje się słynny park oraz teatr. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy darmowy parking dla mieszkańców. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. (105-11379)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl