po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 540 tys. zł i powierzchnia 44 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku wschodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 273 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim nowoczesnym projektem w modnym, skandynawskim stylu. Luksusowy apartament na sprzedaż ponadto wyróżnia się prestiżową lokalizacją w centrum, na terenie słynnej inwestycji deweloperskiej, w otoczeniu niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury oraz parku. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– łazienka z wc
– balkon
– salon
– przedpokój
– sypialnia
– aneks kuchenny.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje nowym mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne) oraz komfortu. Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale – perfekcyjnie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Rodziny posiadające samochód mają możliwość zakupu miejsca postojowego w podziemnym garażu (dodatkowo płatne). Dużym udogodnieniem dla wszystkich będzie na pewno komórka lokatorska (dodatkowo płatne).

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1181)

Kontakt:
e-mail: m.zawadzki@wgn.pl