3 ujęcia nowoczesnego wnętrza ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 750 000 złotych, 6 pokoi oraz położenie na parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 116 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 6 466 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 4-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego.

Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł kapitalny remont i poszczycić się dziś może ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są w pełni umeblowane. Atrakcyjna lokalizacja to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Nieopodal mieści się dyskont znanej sieci, szpital, centrum. Zapraszam serdecznie na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11556)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl