nowoczesna aranżacja luksusowego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku wschód i zachód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o pięciu kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 369 tys. złotych (6 897 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 53,5 m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w otoczeniu licznych szkół, sklepów, wyższych uczelni oraz terenów zielonych. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są po kapitalnym remoncie, całkowicie wyposażone. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + wc + łazienka + 2 sypialnie + balkon + kuchnia + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim przestronnym i komfortowym wnętrze, funkcjonalnym rozkładem oraz niezwykle funkcjonalną, przynależną piwnicą. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie pytań proszę o kontakt mejlowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11629)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl