nowoczesne, utrzymane zgodnie ze współczesnymi trendami wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 685 tys. złotych oraz duża powierzchnia 77, 56 mkw. w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2019 roku. Wszystkie cztery pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód, wygodne czwarte piętro, a także konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 8 832 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca od pierwszego spojrzenia swoją atrakcyjną lokalizacją w pobliżu bogatej infrastruktury, a także ciekawą aranżacją wnętrza w designie loftowym. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje miejsce postojowe w garażowcu pod budynkiem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: pokój dzienny + przedpokój + aneks kuchenny + 2 sypialnie + patio +  2 garderoby + łazienka. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Skupujemy ekskluzywne apartamenty za gotówkę. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1028)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl