po lewej kuchnia w zabudowie, po prawej salon z kominkiem w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 301 zł/m2 oraz funkcjonalnym rozkładem 4 pokoi. Między innymi dzięki temu luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na I piętrze, najlepiej w budynku 2-kondygnacyjnym. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaż zapewnia wysoki poziom życia. Cena – 599 000 złotych. Funkcjonalny metraż 113 m2, korzystna ekspozycja okien na południe – północ – wschód – zachód oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Budynek pochodzi z 2011 roku. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zaaranżowane na kilku poziomach:
KONDYGNACJA -1:
– garaż jednostanowiskowy
– pomieszczenie piwniczne
KONDYGNACJA 0:
– hall
KONDYGNACJA 1:
– salon
– aneks kuchenny
– taras
– wc
– schody
KONDYGNACJA 2:
– 3 sypialnie
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze.
Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera zabudowę kuchni wraz z wyposażeniem. Osoby zmotoryzowane muszą dokupić dodatkowo garaż i piwnicę (50 tys. zł).

Skupujemy luksusowe apartamenty za gotówkę. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w otoczeniu terenów zielonych z dogodnym dojazdem do centrum.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1144)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl