po lewej stylowy salon, po prawej fragment kuchni w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie) typu studio / kawalerka / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z lat 90-tych ubiegłego wieku o 4 kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład na bezpiecznym, IV piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 239 000 złotych (9 192 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 26 m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może elitarną lokalizacją w centrum miasta. Do Bramy Portowej można dojść w 5 minut. Nieopodal słynny supermarket oraz dyskont znanej sieci.  Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż jest kompletnie umeblowane i odremontowane. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne oraz suszarnia. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega negocjacji. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11636)

Kontakt:
e-mail: h.sunko@wgn.pl