wytworny pokój gościnny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 1985 roku o dziesięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, czwartym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 449 tys. złotych (7 184 zł/mkw.), a także wygodną powierzchnię 62,5 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może imponującą lokalizacją w otoczeniu kompletnej infrastruktury. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje murowany garaż o pow. ok. 20 mkw. (dodatkowo płatne), a także liczne miejsca parkingowe pod blokiem. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów jest są z pewnością solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + kuchnia + wc + łazienka + 2 sypialnie + balkon + salon. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż do negocjacji. Cena obejmuje (również do negocjacji):
– zabudowy typu Komandor
– meble
– AGD w kuchni
– wypoczynek w skórze koloru jasnego
– meble marki VOX.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezwykle jasne, widne i słoneczne.

Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.  Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1087)

Kontakt:
e-mail: m.zawadzki@wgn.pl