na pierwszym planie jadalnia, w oddali luksusowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 489 000 złotych,a także duża powierzchnia 76,2 mkw. w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 1985 roku. Wszystkie cztery pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku północ – południe, wygodne VII piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 417 zł/mkw. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Skupujemy luksusowe apartamenty za gotówkę.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoim przepięknym balkonem, z którego rozpościera się imponujący widok na Puszczę Bukową oraz panoramę miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto słonecznym wnętrzem oraz szczelnymi i akustycznie wygłuszonymi oknami. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– balkon
– 2 pokoje
– łazienka
– wc
– przedpokój.
Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami (oświetlenie LED-owe, powieszane sufity etc.).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym drzwiom znanej marki. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje zabudowy i sprzęt AGD. Meble do uzgodnienia z właścicielem. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Właściciel dopuszcza zamianę tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży na inny, luksusowy apartament z ogrodem.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją znakomitą lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury (sklepy, dyskonty, apteka, salony usługowe itp.). Warto zaznaczyć, że lokalizacja zapewnia szybki i dogodny dojazd od centrum miasta. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1198)

Kontakt:
e-mail: m.zawadzki@wgn.pl