po lewej widok na salon, po prawej na kuchnię w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 280 000 złotych, 2 pokoje a także położenie na II piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 36,4 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 7 692 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2013 roku. Ekspozycja okien na wschód. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Luksusowy apartament na sprzedaż niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje komórkę lokatorską i wyposażenie widoczne na zdjęciach. Osoby zmotoryzowane docenią możliwość zakupienia jednego lub dwóch miejsc parkingowych. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie ogrodzonego, bezpiecznego osiedla znakomicie skomunikowanego z centrum miasta.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój
– aneks kuchenny
– przedpokój
– sypialnia
– łazienka.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Szczecin ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1062)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl