stylowe wnetrze ekskluzywnego salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 470 000 złotych, 3 pokoje a także położenie na parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 63 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 7 460 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 1983 roku. Ekspozycja okien na południe – wschód – zachód. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z zawartą już w cenie zabudową kuchni, jej wyposażeniem i częścią mebli ruchomych w pozostałych pomieszczeniach. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w prestiżowej okolicy, nieopodal jednej z wyższych uczelni. Skupujemy mieszkania za gotówkę. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszą miejsca parkingowe na podwórku. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1212)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl