zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 425 tys. złotych, dwa pokoje a także położenie na trzecim piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 46,8 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 9 081 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2017 roku. Ekspozycja okien na południowy wschód.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + aneks kuchenny + salon + sypialnia + przedpokój + łazienka z wc. Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż wykończone zostały elegancko i wytwornie. We wnętrzach króluje klasyczna czerń i biel. Dodatkowo wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wyróżnia się licznymi ciekawymi rozwiązaniami wnętrzarskimi, jak np.:
– napinane sufity w białej tonacji
– płyty ścienne z kwarcu stanowiące jedną z alternatyw klasycznego kamienia ozdobnego
– podłogi w posadzce żywicznej.
Osoby zmotoryzowane docenią na pewno liczne miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie komfortu, a także bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi zewnętrzne). To również doskonała propozycja dla miłośników aktywnego wypoczynku, gdyż w najbliższej okolicy nie brakuje terenów rekreacyjnych i spacerowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa ponadto fantastyczną lokalizacją w pobliżu licznych sklepów.

Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze sowitym zyskiem. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1112)

Kontakt:
e-mail: m.zawadzki@wgn.pl