słoneczne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2020 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 7 294 zł/mkw. a także położeniem na bezpiecznym szóstym piętrze w ośmiokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku pierwotnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 37,8 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 275 700 złotych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w opcji z wykończeniem „pod klucz”. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może ogromnym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się również na zakup inwestycyjny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na prestiżowym terenie z przepięknymi, wewnętrznymi ogrodami zaaranżowanymi w elegancką, nowoczesną przestrzeń. Do dyspozycji domowników pozostaje fitness klub z krytym basenem na parterze budynku oraz małe centrum handlowo-usługowe ze sklepem spożywczym i kawiarnią. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią z pewnością liczne ścieżki rowerowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + balkon + łazienka + kuchnia + pokój dzienny/sypialnia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11424)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl