po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2010 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 7 407 zł/mkw. a także położeniem na bezpiecznym V piętrze w 8-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 4 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku południowego zachodu gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może ogromną powierzchnią 94,23 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 698 000 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z funkcjonalną komórką lokatorską oraz miejscem parkingowym w podziemnym garażu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– 3 sypialnie
– garderoba
– balkon
– kuchnia
– 2 łazienki
– przedpokój.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12070)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl