po lewej salon, po prawej jadalnia w luksusowym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o jedenastu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, ósmym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 399 tys. złotych (8 436 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 47,3 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoją zieloną lokalizacją bezpośrednio przy Jasnych Błoniach i Parku Kasprowicza. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zostało pieczołowicie odremontowane w 2017 roku. W trakcie prac remontowych wymieniono:
– instalację elektryczną
– instalację wodną
– piony
– podłogi
– wyremontowano kuchnię
– wyremontowano łazienkę.
Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje zabudowę kuchni i meble ruchome widoczne na zdjęciach.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + 2 sypialnie + pokój dzienny + łazienka + aneks kuchenny. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1149)

Kontakt:
e-mail: e.osinska@wgn.pl